PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
151617 18192021
22232425262728
2930

Udostępnij:

"To dla mnie ważne" - Fundacja Aviva

Środa, 17 września, 2014, #Aktualności, #Granty zewnętrzne

Masz ciekawy pomysł, który pomoże rodzicom w wychowaniu małych dzieci? Pomóż jej wypłynąć na szerokie wody. Zgłoś swój pomysł do konkursu, zdobądź dla niego poparcie i uzyskaj środki na jego realizację. 

Swój pomysł musisz najpierw „ubrać” w słowa i obrazy. Pomoże Ci w tym formularz. Podaj podstawowe dane i określ przybliżoną kwotę, jaka będzie potrzebna, by zrealizować projekt (maksymalnie 50 000 zł). 

Znajdź organizację lub instytucję, która wcieli w życie Twój plan. Rozejrzyj się w swoim środowisku, porozmawiaj z rodzicami i innymi ludźmi, dla których ważne jest dobro małych dzieci. Realizacji Twojej inicjatywy może podjąć się organizacja pozarządowa (fundacja, stowarzyszenie), jednostka samorządowa (np. gmina lub podległe jej placówki). Może to być również osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub spółka, ale tylko wówczas, gdy grant zostanie przeznaczony na wyodrębnione działania o charakterze społecznym, które nie będą nastawione na osiąganie zysku. 

Jeśli Twój pomysł spełni wymogi regulaminu, może stanąć do rywalizacji o głosy internautów. Głosowanie rozpoczyna się wraz ze startem konkursu, czyli 15 września 2014 roku i potrwa do 14 listopada 2014. Organizatorzy przygotowali szereg narzędzi, które pomogą Ci wypromować ideę. Wystarczy się zalogować do swojego konta w serwisie. Głosowanie w sieci pozwoli wyłonić finałową dwudziestkę. 

Zasady głosowania:
1. Aby zagłosować na wybraną inicjatywę, nie trzeba być zalogowanym w serwisie.
2. Jeden Użytkownik może oddać głos tylko jeden raz w ciągu doby. Z jednego numeru IP w ciągu doby można oddać maksymalnie 10. głosy, każdy z innego adresu email.
3. W przypadku wykrycia przez Organizatora podejrzenia prób obejścia systemu zabezpieczeń Organizator ma prawo do usunięcia takiego zgłoszenia w każdym czasie z konkursu lub odjęcia nieuczciwie uzyskanych głosów w zależności od ich liczby.

O podziale grantów i wysokości wsparcia zadecyduje Komisja Konkursowa (jury), złożona z ekspertów cieszących się zaufaniem społecznym oraz przedstawicieli Fundacji Aviva. Oceniając finalistów, jurorzy wezmą pod uwagę: zgodność inicjatywy z celami programu, skuteczność, trwałość efektów, zasięg działań oraz poparcie zdobyte w sieci.
Jest o co walczyć! W puli do podziału znalazło się 200 000 zł!

Zabrakło Cię w finałowej dwudziestce? Nic straconego! Szczególnie wartościowe projekty, które nie uzyskały wystarczającego poparcia internautów, mogą zostać nagrodzone grantami specjalnymi.

Nie powiedzie się tym razem? Możesz zgłosić swój pomysł w kolejnej edycji konkursu.

Zobacz, jak rozwija się Twoja idea

Jesteś na liście laureatów? Czas na rozmowę z przedstawicielami Fundacji Aviva i podpisanie umowy z beneficjentem. Twój pomysł już wkrótce zacznie się materializować.