PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
15161718 192021
22232425262728
2930

Udostępnij:

Prove It Pl - szkolenie

Czwartek, 18 września, 2014, #Aktualności

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza liderów i menadżerów organizacji pozarządowych do skorzystania z oferty przygotowanej w ramach projektu Prove It PL! – narzędziem podnoszenia wiedzy i umiejętności liderów NGO’s

Projekt „Prove It PL!” jest odpowiedzią na problem niskiej wiarygodność organizacji pozarządowych w Polsce, która wynika z nieznajomości standardów prawnych oraz zarządczych i stanowi często dużą barierę dla rozwoju organizacji. To właśnie dla Was przygotowaliśmy innowacyjne narzędzie, które pomoże zwiększyć Waszą wiarygodność, wzmocnić standardy zarządzania oraz pozyskać klientów, partnerów, inwestorów i wolontariuszy.

Chcemy:

• stworzyć trwałe podstawy dla rozwoju wiarygodności NGO’s, w tym sektora ekonomii społecznej, wobec partnerów publicznych i prywatnych,
• promować wartość dodaną generowaną przez organizacje
• wzmacniać wasze kompetencje zarządcze i wizerunkowe

W ramach projektu przeprowadzimy 2 cykle szkoleniowe (2 x po 2 dni) z praktycznego zastosowania narzędzia „Prove it PL!”. Podczas dwóch dwudniowych sesji szkoleniowych 40 liderów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej NGOs nabędzie wiedzę i umiejętności w zakresie wyliczania wartości dodanej przedsiębiorstw społecznych, mierzenia ich oddziaływania społecznego, umiejętności budżetowania oraz przeprowadzania analizy ekonomicznej produktów i usług, spełniania standardów prawnych i jakościowo-zarządczych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, zapewniamy także zakwaterowanie i wyżywienie.

Obydwie sesje odbędą się w ośrodku szkoleniowym w Konstancinie pod Warszawą.

Uczestnicy otrzymają zaktualizowane narzędzie Prove It PL! dla swoich organizacji, a w czasie trwania projektu będą mogli korzystać z bezpłatnego doradztwa.

Terminy:

• GRUPA I (ogólnopolska): I sesja: 17-18 października, II sesja: 21-22 listopada;
• GRUPA II (subregion warszawski*): I sesja: 14-15 listopada, II sesja: 5-6 grudnia;

Liczba miejsc ograniczona!  Wypełniony formularz (do pobrania poniżej) prosimy przesłać na adres proveit@frso.pl do 3 października bieżącego roku.

Zgłoś się już dziś! Zapraszamy!