PoWtŚrCzPtSoNd
0102030405
06070809101112
1314 1516171819
20212223242526
27282930

Udostępnij:

Biznes Chillout

Wtorek, 14 listopada, 2017, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska zapraszamy 17 listopada na kolejny Biznes Chillout - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji.

 

Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy. Startujemy o 17:00 już 17 listopada. Spotykamy się w Reden Panorama Bar na 9 piętrze hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza (Aleja Róż 1A, 41-300 Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie!

 

W programie spotkania:

  • wystąpienie "(Od)czarowanie sprzedaży" naszego eksperta -Mariusza Malickiego*. Brzmi magicznie? Przyjdź i daj się oczarować solidnej dawce wiedzy na temat skutecznej sprzedaży!
  • prezentacja firmy zaprzyjaźnionej z Zagłębiowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości
  • wprowadzenie do networkingu - czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,
  • networking - czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych (praktyka, tego czego nauczymy się punkt wyżej).


 

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą i herbatą...a może i czymś chłodniejszym.

 

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości - więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

 

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-3.evenea.pl/

 

*Mariusz Malicki to ekspert w dziedzinie sprzedaży i zarządzania. Posiada 14 lat doświadczenia zawodowego w strukturach sprzedażowych dużych korporacji, z czego 8 na stanowiskach zarządzających. Przedsiębiorca, współtwórca projektu "Synergia marketingu i sprzedaży". Od 2010 roku zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń, a także świadczy usługi konsultingowe dla firm w zakresie sprzedaży. Projektuje również m.in. narzędzia wspierające zarządzanie sieciami sprzedażowymi, systemy motywacyjne, standardy obsługi klienta oraz gry szkoleniowe. Przeciwnik schematów i sztywnych reguł, posiada unikatowe podejście do nauczania sprzedaży, które opiera na rozwijaniu praktycznych umiejętności. Można je bliżej poznać m.in. czytając jego artykuły na łamach czasopisma Business Life Polska.

 

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.