Kolejne spotkania DBP 2.0
Poniedziałek, 21 sierpnia, 2017, #Współpraca z miastem, #Aktualności
Rozpoczynamy kolejny etap Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego 2.0, czyli wspólne projektowanie. Podczas 3 do 7 spotkań (ilość spotkań uzależniona jest od rodzaju wybranych pomysłów do projektowania) mieszkańcy wspólnie z animatorem i we współpracy z pracownikami Urzędu Miejskiego muszą wypracować i określić szczegółowy zakres projektów planowanych do realizacji. To czas projektowania i szacowania kosztów przedsięwzięć. Wyniki prac będą tematem prezentacji na ostatnim Dzielnicowym Forum Mieszkańców, a następnie zostaną podane do publicznej wiadomości.
WSPÓLNE PROJEKTOWANIE - HARMONOGRAM PIERWSZYCH SPOTKAŃ
11.09.2017 – PONIEDZIAŁEK
- Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56, godz. 17.00 (dawny Zespół Szkół nr 1)
- Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr 11, Al. J. Piłsudskiego 103, godz. 17.00
- Stary Gołonóg, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godz. 17.00
- Tucznawa-Bugaj-Sikorka, Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Idzikowskiego 139, godz. 17.00
- Łosień, Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Gołonoska 23, godz. 17.00
12.09.2017 – WTOREK
- Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wyspiańskiego 1, godz. 17.00 (Dawne Gimnazjum nr 4)
- Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A, godz. 17.00
- Łęknice, Zespół Szkół nr 4 ul. Łęknice 35, godz. 17.00
- Marianki i Ratanice, Ośrodek CSiR w Parku Zielona, ul. Letnia 9, godz. 17.00
14.09.2017 – CZWARTEK
- Stara Dąbrowa, Muzeum Miejskie „Sztygarka”, ul. Legionów Polskich 69, godz. 17.00
- Trzebiesławice, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, godz. 17.00
- Strzemieszyce Wielkie, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Ofiar Katynia 76, godz. 17.00
- Gołonóg, Szkoła Podstawowa nr 18, Al. J. Piłsudskiego 73, godz. 17.00
- Osiedle Młodych Hutników, Szkoła Podstawowa nr 31, Al. Zwycięstwa 77, godz. 17.00
- Łazy Błędowskie, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 17.00
- Błędów, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godz. 18.00
15.09.2017 – PIĄTEK
- Reden-Adamiecki, Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Adamieckiego 12, godz. 17.00
- Podlesie, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34, godz. 17.00
- Staszic, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34, godz. 18.00
- Ujejsce, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, godz. 17.00
- Okradzionów, Świetlica Środowiskowa ul. Białej Przemszy 23, godz. 17.00
18.09.2017 – PONIEDZIAŁEK
- Manhattan, Szkoła Podstawowa nr 13, Al. J. Piłsudskiego 24, godz. 17.00 (dany Zespół Szkół nr 2)
- Antoniów, Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4, godz. 17.00
- Strzemieszyce Małe, Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61, godz. 17.00
19.09.2017 – WTOREK
- Reden, I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kopernika 40, godz. 17.00
- Kuźniczka Nowa, Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48, godz. 17.00
- Rudy, Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13A, godz. 18.30
20.09.2017 – ŚRODA
- Mydlice Południowe, Zespół Szkół Muzycznych, ul. J. Dąbskiego 17, godz. 17.00
- Piekło, Placówka Opiekuńczo Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29, godz. 17.00
- Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25, godz. 17.00
- Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godz. 17.00
21.09.2017 – CZWARTEK
- Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, Al. T. Kościuszki 25, godz. 17.00
- Brodway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godz. 17.00 (Dawny Zespół Szkół nr 3)
- Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A, godz. 17.00